Jesteś tutaj

Zapraszamy na Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci w Poznaniu!

31-03-2016

 

Świętuj razem z nami Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci w Poznaniu! 

W sobotę 9 kwietnia w godz. 12:00-16:00 zapraszamy do Empiku w Starym Browarze (na drewnianą podłogę w Pasażu Starego Browaru naprzeciwko wejścia do Empiku) na spektakl i warsztaty z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.

SPEKTAKL DLA DZIECI „ELMER – SŁOŃ W KRATKĘ” 
godz. 12:00
Spektakl opowiada o przygodach wyjątkowego słonia, który mimo tego, że wyróżnia się ze stada, ma wielu przyjaciół i tworzy sytuacje sprzyjające integracji grupy. Elmer to niesamowity słoń, który utwierdza dzieci w przekonaniu, że inny wcale nie znaczy gorszy. 
Spektakl Teatru Fuzja, dla dzieci w wieku 3-6 lat.

WARSZTATY "ELMER, JESTEŚ WYJĄTKOWY!"
godz. 13:00
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci (3-6 lat) wokół książek o słoniu Elmerze autorstwa Davida McKee. Podczas warsztatów dzieci wejdą w kolorowy świat Elmera i jego przyjaciół, poznają dżunglę, którą zamieszkuje nasz bohater. 

WARSZTATY "W ŚWIECIE NAJPIĘKNIEJSZEJ OPOWIEŚCI"
godz. 15:00
Warsztaty wokół książki „Cała Polska czyta dzieciom. Najpiękniejsze opowieści” - przybliżą i pomogą odkryć oraz zrozumieć sens opowiadań zawartych w książce, która została doceniona wygrywając w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren organizowanym przez Fundację ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom. 

Empik Stary Browar
ul. Półwiejska 42
Poznań

Pełny program Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci znajdziesz na: www.facebook.com/events 

Przedsprzedaż - dostawa w dniu: 26.02.2020
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt w koszyku
Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń