Jesteś tutaj

Zapraszamy na 5. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku!

20-04-2016

W dniach 22-24 kwietnia serdecznie zapraszamy na 5. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku na stoisko nr 33, na którym znajdziecie tytuły naszych wydawnictw: Centrum Edukacji Dziecięcej, Papilonu, Publicatu, Elipsy, Książnicy i Wydawnictwa Dolnośląskiego. 
Czekamy na Was w piątek i sobotę w godz. 10:00 do 18:30 oraz w niedzielę w godz. 10:00-16:00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej. 

Więcej informacji o targach na www.fundacja-sasiedzi.org.pl/targi-ksiki.html

5. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku
Opera i Filharmonia Podlaska
ul. Odeska 1
Białystok 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE