Jesteś tutaj

Zapisz się do newslettera i zgarnij nagrody od Elmera!

29-03-2022

 

Zapisz się do newslettera, a 6 kwietnia znajdziesz w nim kolorowanki z Elmerem #slonwkratke oraz listę słoniowych bestsellerów!


Możesz również wziąć udział w konkursie na naszych profilach na facebooku i instagramie - w komentarzu pod postem konkursowym napisz, czy znasz już Elmera, którą książkę z newslettera chcesz otrzymać i dlaczego właśnie ją? (postaramy się spełnić prośbę, ale jeżeli będzie to niemożliwe, otrzymasz inny tytuł - w końcu wszystkie są bestsellerami ;)). A 20 najkreatywniejszych odpowiedzi nagrodzimy książkami! 

Zapisz sobie 6 kwietnia w kalendarzu i wybierz książkę z newslettera ;) Tylko do północy będziemy czekać na komentarze, a następnego dnia ogłosimy wyniki.

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE