Jesteś tutaj

Wydawnictwo Dolnośląskie na międzynarodowym spotkaniu wydawców Jo Nesbo!

21-10-2016

Wydawcy książek Jo Nesbo z różnych krajów spotkali się, żeby świętować 30 milionów sprzedanych egzemplarzy tego autora na całym świecie! Spotkanie odbyło się 19 października na Targach Książki we Frankfurcie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć również reprezentacji Wydawnictwa Dolnośląskiego, która opowiedziała o sukcesie kryminałów Jo Nesbo w Polsce.

Wydawcy ogłosili 2017 rokiem Jo Nesbo. W tym czasie zostanie wydana jedenasta część bestsellerowej serii z Harrym Hole - „The Thirst” („Pragnienie”) oraz premierę będzie miała adaptacja filmowa powieści „Pierwszy śnieg” („The Snowman”) z główną rolą Michaela Fassbendera.

Na międzynarodowym spotkaniu wydawców Jo Nesbo obecni byli m.in. wydawcy z USA, Anglii, Niemiec, Brazilii, Bułgarii, krajów arabskich, Chin, Czech, Danii, Estonii, Francji, Grecji, Węgier, Włoch, Japonii, Norewegii, Serbii, Hiszpanii, Szwecji, Turcji.

Foto: Michaela Philipzen 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE