Jesteś tutaj

"Wielka wyprawa pirata Nata" na "Poranku rodzinnym" w Kinie Muza!

22-11-2016

Zapraszamy do Kina Muza na „Rodzinny Poranek” w ramach którego będziemy czytali książkę „Wielka wyprawa pirata Nata” Katarzyny Ziemnickiej. Spotkanie odbędzie się 26 listopada o 11:00, tym razem pod hasłem „Mali konstruktorzy – Poranek rodzinny dla małych wynalazców”.

PORANKI RODZINNE (dla dzieci od 3 do 6 lat) to kultowe już spotkania w kinie Muza. Maluchy wraz z rodzicami, dziadkami i opiekunami oglądają bajki, które dla starszego pokolenia są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje sprzed lat, pełne barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 50 minut i wzbogacany jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

Bilety (taka sama cena dla dzieci i dorosłych): 10 zł, bilet z Kartą Rodziny Dużej: 5 zł.

Kino Muza, ul. św. Marcin 30, Poznań 

Więcej informacji na stronie: kinomuza.pl

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń