Jesteś tutaj

Warsztaty kulinarne z Katarzyną Bosacką w Concordia Design w Poznaniu!

10-01-2017

Zapraszamy na warsztaty kulinarne z Katarzyną Bosacką „Kuchnia polska to jest to!”, które odbędą się 13 stycznia 2017 r. od 18:00 do 21:00 w Concordia Design w Poznaniu. W trakcie warsztatów przygotujemy kilka rodzajów pierogów, m.in. czerwone pierogi z kozim serem i kurczakiem, żółte pierogi ze śliwką i grzybami, zielone pierogi ruskie, pierogi czekoladowe z jabłkiem i serem, a następnie usiądziemy wspólnie do stołu, aby je zjeść. 
Wstęp na warsztaty: 150 zł. 

Przed warsztatami o godz. 17:00 zapraszamy na otwarte godzinne spotkanie z Katarzyną Bosacką, która opowie o swoich doświadczeniach kulinarnych, ciekawostkach na temat kuchni polskiej i doradzi, jak wybierać produkty. 
Wstęp na spotkanie jest wolny. 

Zapisy na warsztaty i więcej informacji znajdziecie na stronie: concordiadesign.pl

latest Running Sneakers | Nike SB
Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE