Jesteś tutaj

Urodziny Reksia w Poznaniu!

15-05-2017

Miasto Poznań, Centrum Inicjatyw Rodzinnych oraz Fundacja Jak Malowana i wydawnictwo Papilon serdecznie zapraszają na wyjątkowe spotkanie familijne podczas Poznańskich Dni Rodziny 2017.

KIEDY: 27.05.2017
O KTÓREJ: 14:00-17:00
GDZIE: Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 
KTO: rodziny z dziećmi
ZA ILE: wstep wolny

PROGRAM:
14:00 - 15:00 Czytando – wspólne czytanie książki "Reksio. Wielka Księga Przygód" (wydawnictwo Papilon) 
15:15 - Gra terenowa „Tropem Reksia” 
16:30 - Tort urodzinowy Reksia

"Poprzez codzienne przygody Reksia, rozgrywające się w sferze dziecięcej wyobraźni można wszczepić milusińskim potrzebę miłości do zwierząt, oczekujących od człowieka serdeczności i troskliwości. Dzieci, które lubią zwierzęta, są bogatsze w przeżycia wewnętrzne, żądne poznania nowego świata".

Link do wydarzenia: facebook.com 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE