Jesteś tutaj

Urodziny Reksia na wielkim otwarciu Bajkowego Kącika Czytelniczego w Galerii Malta w Poznaniu!

24-05-2017

Zapraszamy 28 maja (sobota) od 12:00 do 18:00 na urodziny Reksia, które odbędą się w ramach wielkiego otwarcia Bajkowego Kącika Czytelniczego w Galerii Malta w Poznaniu.

W Bajkowym Kąciku Czytelniczym przez cały rok odbywać się będą spotkania, warsztaty oraz czytanie bajek na żywo. Każdy piątek będzie dniem książki w Galerii Malta, którą odwiedzać będą autorzy książek dla dzieci, ilustratorzy i zaproszeni goście. Dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych przygotowano wyjątkowy program „Czytam, więc jestem”.

Więcej na: galeriamalta.pl 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE