Jesteś tutaj

Spotkanie z Piotrem Szaradowskim, autorem książki "Francja elegancja"!

22-11-2016

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Szaradowskim, autorem książki „Francja elegancja”, które odbędzie się 7 grudnia o 18:00 w CK Zamek w Poznaniu. 

O haute couture, czyli ponad 150-letniej tradycji francuskiego krawiectwa, o kolekcji ubiorów prezentowanych na stronach książki a pochodzących z kolekcji autora, a także o samej książce „Francja elegancja” z Piotrem Szaradowskim porozmawia Aleksandra Boćkowska. 

Więcej na stronie: zamek.poznan.pl 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE