Jesteś tutaj

Spotkanie z Kasią Marciniewicz, autorką książki "W słoiku"!

11-05-2017

Kasia Marciniewicz, autorka bloga kulinarnego ChilliBite i książki "W słoiku" otworzy dla Was kilka słoików, by przy greckiej muzyce i mezze opowiedzieć o smakach z książki. Jeśli chcesz poprosić o dedykację, kupić egzemplarz z autografem i porozmawiać na spokojnie z autorką, zapraszamy 12 maja (piątek) o godz. 19:00 do Deli&winebar Siga-Siga w Warszawie. 

Kasia Marciniewicz od 2009 roku prowadzi jeden z najcieplejszych, klimatycznych polskich blogów kulinarnych – ChilliBite.pl. Promuje kuchnię w stylu slow food, lokalną i pełną smaku. Miłośniczka wspólnych działań w kuchni i spotkan "kobiece rytualne darcie pierza. Jej pierwsza książka inspiruje do zamykania smaków w słoiku - ale nie tylko dżemów, konfitur i kiszonek, Autorka wuczy suszyć warzywa i owoce, ucierać słodkie orzechowe kremy i zdradza sekrety ulubionych dressingów, pysznych wersji granoli, czy pysznych likierów.
Prowadzenie Dominika Biegańska.

Link do wydarzenia na Facebooku: facebook.com 

Adidas footwear | Nike Dunk Low Disrupt Pale Ivory - Grailify
Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE