Jesteś tutaj

Spotkanie z autorem i ilustratorką książki "Bajka o tym, jak błędny rycerz nie uratował królewny, a smok przeszedł na wegetarianizm"!

18-04-2017

Zapraszamy na spotkanie z autorami i autorkami nominowanymi do Nagroda Literacka m. st. Warszawy, które odbędzie się we wtorek 20 kwietnia o 18:00 w warszawskiej kawiarni Kids&Friends.
Wśród gości będą oczywiście autor Łukasz Olszacki i ilustratorka Jola Richter-Magnuszewska nominowani do nagrody za książkę "Bajka o tym, jak błędny rycerz nie uratował królewny, a smok przeszedł na wegetarianizm."

Szczegóły na: kulturalna.warszawa.pl 

Więcej o książce na: publicat.pl 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE