Jesteś tutaj

Spotkanie z Andrzejem Szarmachem i Jackiem Kurowskim, autorami książki "Andrzej Szarmach - diabeł nie anioł'!

12-09-2016

Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Szarmachem – legendarnym „Diabłem” z drużyny „Orłów Górskiego” i Jackiem Kurowskim – dziennikarzem sportowym TVP, na temat książki „Andrzej Szarmach – diabeł nie anioł”. Będzie to świetna okazja, aby porozmawiać o niezwykłej biografii Andrzeja Szarmacha, ale również o historii polskiego futbolu od kuchni oraz usłyszeć wiele ciekawostek i anegdot na temat ludzi związanych z piłką nożną.

Spotkanie odbędzie się 20 września o 18:00 w Empik Megastore Junior (ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa).

Andrzej Szarmach – piłkarz, reprezentant Polski i trener. Legendarny "Diabeł" z drużyny "Orłów Górskiego", brązowy medalista mistrzostw świata (1974, 1982), król strzelców igrzysk olimpijskich w Montrealu (1976).

Jacek Kurowski - dziennikarz sportowy TVP. Przeprowadził dziesiątki wywiadów z najlepszymi sportowcami świata. Twórca programu Oko w oko, gospodarz studiów olimpijskich, a także największych piłkarskich imprez – mistrzostw świata i Europy. Prywatnie szczęśliwy tata dwóch synów, autor bloga tatanawszystkielata.blogspot.com. Początkujący triatlonista.

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE