Jesteś tutaj

Sophie Hannah, autorka "Zamkniętej trumny", w Polsce!

26-09-2016

Mamy przyjemność poinformować, że dziś i jutro będziemy gościć w Polsce Sophie Hannah, autorkę wydawanej przez nas powieści kryminalnej "Zamknięta trumna" z Herkulesem Poirotem w roli głównej. Książka będzie miała premierę w najbliższą środę.

Tymczasem autorka pojawi się na antenie programu Dzień Dobry TVN (27.09, ok. 10:20), gdzie będzie opowiadała o Christie, swojej przygodzie z jej twórczością i swojej najnowszej książce. Podczas jej pobytu zostanie zrealizowanych kilka wywiadów (w radiowej Jedynce, dla Magazynu świątecznego Gazety Wyborczej, dla Mertocafe oraz portalu naekranie.pl).

Więcej o książce na stronie: publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie 

fot. Philippa Gedge 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE