Jesteś tutaj

"Rozbroić lęk" - darmowy fragment do pobrania

13-04-2022

“Rozbroić lęk” to poradnik napisany przez terapeutkę, która specjalizuje się w walce z lękiem – plagą XXI wieku. Znajdziesz w nim 25 kreatywnych sposobów na obniżenie poziomu lęku w pięciu kluczowych obszarach: stres, fobia społeczna, myśli lękowe, poczucie własnej wartości i przyszłość.

Narzędzia powstały na podstawie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), treningu uważności, terapii narracyjnej, psychologii pozytywnej i innych rodzajów terapii.

Przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy fragment, który możesz pobrać tutaj.

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE