Jesteś tutaj

PUBLICAT S.A. WYDAWCĄ KSIĄŻEK Z LOGO PZPN!

22-09-2015

Z przyjemnością informujemy, że grupa wydawnicza PUBLICAT S.A. podpisała z Polskim Związkiem Piłki Nożnej umowę licencyjną , na mocy której uzyskała prawo do wykorzystania oznaczeń PZPN w swoich publikacjach. 

Planujemy szeroką ofertę wydawniczą, adresowaną zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do dorosłych czytelników. Książki opatrzone  logotypem „Oficjalny Produkt licencyjny PZPN” będą przygotowywane we współpracy z uznanymi dziennikarzami sportowymi i z trenerami kadr młodzieżowych PZPN. Na okładkach oraz w treści pojawią się najwybitniejsze postaci polskiej piłki nożnej.

Już w listopadzie 2015 roku ukaże się 13 pierwszych tytułów:
- ilustrowana encyklopedia,
- kalendarz kibica,
- poradniki dla dzieci,
- opowieści dla dzieci o bohaterach z boiska,
- kolorowanki i plakaty do kolorowania.

Cały program edytorski planowany jest na kilkadziesiąt różnego rodzaju tytułów, które będą sukcesywnie wprowadzane na rynek.

Marka budząca emocje, rozpoznawalne twarze, wsparcie medialne i wartość merytoryczna.
Wygrajmy razem! 

 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE