Jesteś tutaj

Publicat SA na Wolnym Targu Wielkanocnym! Spotkanie z Joanną Nogaj - autorką książki "ODstresOWNIK".

07-03-2016

Zapraszamy na Wolny Targ Wielkanocny, który odbędzie się 13 marca (niedziela) od 11:00 do 17:00 w teatrze Scena Wspólna (ul. Za Cytadelą/skrzyżowanie z Brandstaettera).
W ramach targu: moda autorska, design, hand made, biżuteria, rzemiosło, slow ford, warsztaty, spektakle i koncerty.

Szczególnie zachęcamy do udziału w spotkaniu z Joanną Nogaj, autorką książki „ODstresOWNIK. Mała księga spokoju”, na którym będzie można się odstresować i dobrze nastroić dzięki mindfulness. Mindfulness to inaczej „uważność”, forma umysłowego treningu skoncentrowana na tym, co tu i teraz. 
Więcej o spotkaniu z Joanną Nogaj na: www.facebook.com/events

Odwiedźcie również nasze stoisko z książkami

Więcej o Wolnym Targu Wielkanocnym na: www.facebook.com/events 

Do zobaczenia! 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE