Jesteś tutaj

Prof. Katarzyna Kłosińska w audycji "Zagadkowa Niedziela"!

17-02-2016

Najbliższa niedziela 21 lutego to Dzień Mowy Ojczystej. Z tej okazji zachęcamy do wysłuchania audycji "Zagadkowa Niedziela" w radiowej Trójce, w której gościem Katarzyny Stoparczyk będzie prof. Katarzyna Kłosińska, czyli jedna z najbardziej znanych specjalistek od jezyka polskiego. Katarzyna Kłosińska opowie o swojej najnowszej książce dla dzieci "Na tropie słów"
www.polskieradio.pl/9/Audycja/7513

Zapraszamy do słuchania - również w Internecie www.polskieradio.pl.

"Zagadkowa Niedziela" to edukacyjna audycja dla najmłodszych i ich rodziców. Można się z niej dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy dotyczących otaczającego nas świata – co to jest bakteria, a gdzie znajduje się arteria? Co można zobaczyć szkiełkiem, a co gołym okiem? Jak gimnastykować język i jakie książki czytać, żeby być mądrym? Do bajkowego świata, w którym wszystkie zagadki, nawet te najtrudniejsze, zawsze znajdują rozwiązanie zapraszają: Magdalena Karczewska, Katarzyna Pruchnicka oraz Katarzyna Stoparczyk.

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE