Jesteś tutaj

Podwójna nominacja do Nagrody Wielkiego Kalibru dla Ove Logmansbo, czyli Remigiusza Mroza, za "Enklawę" i 'Połów"!

11-04-2017

Po raz pierwszy w historii Nagrody Wielkiego Kalibru została opublikowana długa lista książek, spośród których jurorzy wybiorą nominowaną do nagrody siódemkę. Wśród dwunastu wytypowanych tytułów znalazły się dwie książki Ove Logmansbo, czyli Remigiusza Mroza, "Enklawa" i "Połów"!

Tytuły siedmiu powieści nominowanych do Nagrody Wielkiego Kalibru 2017 poznamy 2 maja, a nazwisko zdobywcy tegorocznej nagrody zostanie ogłoszone w czasie uroczystej gali, która odbędzie się 27 maja 2017 roku we Wrocławiu, w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2017. Trzymajcie kciuki!

Więcej informacji na temat nagrody na stronie: festiwal.portalkryminalny.pl/nagroda-wielkiego-kalibru 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE