Jesteś tutaj

Plebiscyt na najlepsze książki Agathy Christie z Herkulesem Poirot – pomóż nam wybrać!

13-11-2019

Jesienią 1920 roku ukazała się „Tajemnicza historia w Styles”. To książka, w której Herkules Poirot pojawia się po raz pierwszy i to właśnie wtedy zapoczątkowana została jego legenda. W 2020 mija dokładnie sto lat od tego wydarzenia i z tej właśnie okazji postanowiliśmy zaprezentować Wam zbiór dziesięciu najlepszych tekstów Królowej Kryminału w zupełnie nowych, ponadczasowych okładkach wraz z uzasadnieniem dlaczego dany tytuł jest, na tle innych tytułów Agathy Christie, wyjątkowy.

Pięć tytułów zaproponujemy my wraz z ekspertami, a pięć kolejnych Wy – czytelnicy, dzięki temu plebiscytowi. Obok „Tajemniczej historii w Styles” nasze pozostałe typy to „Morderstwo w Orient Expressie”, „Śmierć na Nilu” oraz „ABC”. Plebiscyt rusza 1 grudnia i potrwa do 30.12.2019, wyniki ogłosimy na początku nowego roku. Pamiętajcie, to od Was zależeć będzie ostateczny kształt tego zbioru!

Dla osób, które uzasadnią swoje wybory w najciekawszy sposób przewidujemy nagrody niespodzianki.

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE