Jesteś tutaj

Plebiscyt na najlepsze książki Agathy Christie z Herkulesem Poirot.

02-12-2019

Drodzy czytelnicy, liczymy na Waszą pomoc przy wyborze tytułów, które dołączą do wyjątkowej, jubileuszowej kolekcji Agathy Christie!

W 2020 mija dokładnie sto lat od kiedy ukazała się „Tajemnicza historia w Styles”.

To książka, w której Herkules Poirot pojawia się po raz pierwszy i to właśnie wtedy zapoczątkowana została jego legenda. Z okazji tego pięknego jubileuszu postanowiliśmy zaprezentować Wam zbiór dziesięciu najlepszych tekstów Królowej Kryminału w zupełnie nowych, ponadczasowych okładkach wraz z uzasadnieniem dlaczego dany tytuł jest, na tle innych tytułów Agathy Christie, wyjątkowy.

Pięć tytułów zaproponujemy my wraz z ekspertami, a pięć kolejnych wybierzecie Wy – czytelnicy, dzięki plebiscytowi. „Morderstwo w Orient Expressie”, „Śmierć na Nilu” oraz „ABC” zostały już wydane. Zaproponowaliśmy jeszcze „Zabójstwo Rogera Ayckroyda” oraz „Tajemnicza historia w Styles”, reszta w Waszych rękach! 

Oddajcie głos na swoje ulubione książki, w których pojawił się Hercules Poirot, aby dołączyły to tej znakomitej kolekcji!

Plebiscyt trwa od 1 do 31 grudnia 2019 roku. Dla chętnych czeka także konkurs – zapraszamy do zabawy!
Link do plebiscytu: https://docs.google.com/forms/d/1n8Eq1rNuuYU1drClyR-eo7xT8P2q9z2SXa96rVElm3c/edit

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE