Jesteś tutaj

Papilon na "DobraNocce w Maiusie" w Poznaniu!

12-05-2016

Zapraszamy na ”DobraNockę w Maius” - akcję czytelniczo-kreatywną dla dzieci w ramach której poznacie książki m.in. Centrum Edukacji Dziecięcej i Papilonu. Zajęcia będą prowadzone przez studentów, harcerzy i animatorów, w trzech grupach wiekowych: przedszkole, klasy 1-3 oraz klasy 4-6.

„DobraNocka w Maius” to druga edycja „Książkowych Podróży”, która odbędzie się 14 maja od godz. 17:00 w Collegium Maius w Poznaniu.

Więcej o evencie na: facebook.com/events 

Przedsprzedaż - dostawa w dniu: 26.02.2020
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt w koszyku
Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń