Jesteś tutaj

Ola Woldańska-Płocińska, autorka "Zwierzokracji" w Radiu EMAUS

22-08-2018

W poniedziałek 27 sierpnia o godz. 21:15 zapraszamy do wysłuchania audycji Cała wioska w Radiu Emaus, w której gościć będzie Ola Woldańska-Płocińska, autorka "Zwierzokracji".

Ola opowie o tym jak zaczęła się jej przygoda z ilustracją, dlaczego temat zwierząt jest dla niej tak bardzo ważny, jaka jest recepta na dobrą książkę dla dzieci, oraz które z książek najmilej wspomina z własnego dzieciństwa. W trakcie audycji wygrać będzie można egzemplarze książki z autografem.

Best Authentic Sneakers | Air Jordan Release Dates 2020
Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE