Jesteś tutaj

Małgorzata Zdziechowska na Rybnickim Festiwalu Podróżników Karwana!

31-03-2016

Uwielbiacie słuchać niesamowitych historii o zaskakujących przygodach i dalekich podróżach? Rybnicki Festiwal Podróżników Karawana jest dla Was!

Polecamy tym bardziej, że Karawana gościć będzie również Małgorzatę Zdziechowską, autorkę książki "Zwierzaki podróżniczki Gosi".
Festiwal rozpoczyna się 1 kwietnia, a spotkanie pt. "Gośka wśród dzikich zwierząt" odbędzie się w niedzielę 3 kwietnia o godz. 14:00. 

Program festiwalu znajdziecie na stronie: www.dkchwalowice.pl 

Link do książki "Zwierzaki podróżniczki Gosi": publicat.pl/papilon 

Przedsprzedaż - dostawa w dniu: 12.08.2020
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt w koszyku
Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń