Jesteś tutaj

"Krew na śniegu" i "Kuchnia dla biegaczy" zdobyły nagrody w plebiscytach portalu Granice.pl!

28-10-2015

Podczas Targów Książki w Krakowie portal Granice.pl ogłosił laureatów plebiscytów "Najlepsza książka na jesień" i "Najlepsza książka psychologiczna i poradnik". W plebiscytach oddano ponad 36 000 ważnych głosów. 

Miło nam poinformować, że dwie nasze książki otrzymały nagrody. 

"Krew na śniegu" zdobyła w plebiscycie "Najlepsza książka na jesień" nagrodę jury w kategorii "kryminał", a książka "Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin" otrzymała nagrodę "Najlepszej książki psychologicznej i poradnika" w kategorii "Kuchnia".

"Najlepsza książka na jesień" ksiazkanajesien.pl 
"Najlepsza książka psychologiczna i poradnik" www.ksiazkapsychologiczna.pl  

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń