Jesteś tutaj

Jo Nesbø we Wrocławiu!

18-04-2016

Spotkanie z Jo Nesbø odbędzie się 23 kwietnia (sobota) o godz. 13:00 w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Autor przyjeżdża do Wrocławia na zaproszenie Wydawnictwa Dolnośląskiego, Europejskiej Stolicy Kultury i Światowej Stolicy Książki UNESCO Wrocław 2016.
Przypominamy, że ci, którym nie udało się zdobyć wejściówki i nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, mają szansę zdobyć podpis autora po spotkaniu w lobby Teatru Muzycznego Capitol. Spotkanie z Jo Nesbo będzie także transmitowane na żywo w serwisie LubimyCzytac.pl.

Foto: Paal Audestad 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE