Jesteś tutaj

Jo Nesbø w Teatrze Capitol we Wrocławiu!

17-03-2016

Czytelników wybierających się do Wrocławia na weekend inaugurujący kadencję Wrocławia jako Światowej Stolicy Książki UNESCO (22-24 kwietnia 2016) ucieszy na pewno informacja, że znamy już godzinę i miejsce spotkania z Jo Nesbø.

Wybitny norweski autor kryminałów, który przyjeżdża do Wrocławia na zaproszenie Europejskiej Stolicy Kultury i Wydawnictwa Dolnośląskiego, spotka się z czytelnikami 23 kwietnia o godz. 13.00 w Teatrze Capitol. Darmowe wejściówki na spotkanie rezerwować będzie można od 4 kwietnia, od godz. 12:00. Po spotkaniu, o godz. 14.30 autor będzie podpisywał swoje książki w lobby Teatru Capitol. 

Foto: Paal Audestad 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE