Jesteś tutaj

Elipsa na Kiermaszu Poznańskich Wydawców!

26-04-2016

Zapraszamy na Kiermasz Poznańskich Wydawców, który odbędzie się w dniach 30 kwietnia - 2 maja (godz. 11:00-19:00) na placu Wolności w Poznaniu.
Na naszym stoisku znajdziecie tytuły wydawnictw: Centrum Edukacji Dziecięcej, Papilonu, Publicatu, Elipsy, Książnicy i Wydawnictwa Dolnośląskiego. W ramach wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach i spotkaniach autorskich.

Więcej informacji na stronie: www.bracz.edu.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE