Jesteś tutaj

Eksperymentalne warsztaty na Politechnice Poznańskiej!

31-05-2016

Wydarzenia w ramach „Małych Naukowców” na Politechnice Poznańskiej rozpoczynają się już 3 czerwca. Szczególnie zapraszamy na eksperymentalne warsztaty „Mały inżynier” wokół książek „Najlepsze eksperymenty” oraz „Mały inżynier”, które odbędą się od 17:00 do 18:30 w sali 51.

Na warsztatach przetestujemy telefon z puszek, zobaczymy, jak wyznacza się punkt ciężkości, sprawdzimy jakie czary sprawiają, że woda nabiera różnych kolorów oraz różnymi siłami poruszymy tekturowe rybki. Na koniec każdy zrobi małą, kolorową zabawkę.

Cały program znajdziesz na: www4.put.poznan.pl/.pdf 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE