Jesteś tutaj

Ekonomiczne spotkanie dla dzieci z autorami książki "Ekonomia. To, o czym dorośli ci nie mówią" w CK Zamek!

11-04-2016

ZAMEK Z KSIĄŻEK 
EKONOMIA. TO, O CZYM DOROŚLI CI NIE MÓWIĄ*. EKONOMICZNE SPOTKANIA DLA DZIECI**
*bo często sami nie wiedzą **wraz z rodzicami

Zapraszamy na rodzinne spotkanie z cyklu "Zamek z książek" wokół książki „Ekonomia. To, o czym dorośli ci nie mówią", które odbędzie się 16 kwietnia od godz. 10:30 do 12:00 w CK Zamek w Poznaniu.

Autor Boguś Janiszewski i ilustrator Max Skorwider opowiedzą o tym, jak powstawała książka, wprowadzą młodych czytelników i czytelniczki w świat ekonomii oraz przeprowadzą spotkanie w formie minidramy. 
Przyjdźcie koniecznie, by dowiedzieć się: Skąd się biorą pieniądze i czemu wciąż jest ich za mało? Dlaczego jedni zarabiają więcej, a inni mniej? Do czego państwu potrzebny jest budżet? Po co nam podatki i dlaczego musimy je płacić? Dlaczego gospodarka raz się rozwija, a raz nie? Co robić, gdy w skarbonce albo w portfelu widać dno? Czy fajnie jest mieć własną firmę? 

Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji na stronie: zamek.poznan.pl 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE