Jesteś tutaj

BookBook ogłasza "Konkurs na opowiadanie kryminalne"!

26-09-2016

„Konkurs na opowiadanie kryminalne” to literackie zadanie sieci księgarń BookBook pod honorowym patronatem Komendanta Policji Stołecznej pana inspektora Roberta Żebrowskiego.

Zadaniem konkursowym jest napisanie opowiadania kryminalnego nie przekraczającego 30 tys. znaków ze spacjami. Konkurs skierowany jest do osób w dwóch grupach wiekowych: do 18 roku życia oraz powyżej 18 lat.

Fundacja Wsparcia Policjantów ufundowała nagrody pieniężne w wysokości 2 000,00 zł – w kategorii do 18 roku życia, oraz 3 000,00 zł – w kategorii powyżej 18 lat.

Dwutygodnik „Cogito” opublikuje na stronie www.cogito.pl i w dwutygodniku najlepszy tekst konkursowy w kategorii do 18 roku życia. Natomiast najlepszy tekst konkursowy w kategorii powyżej 18 lat zostanie opublikowany na stronie www.newsweek.pl. Ponadto przewidzianych jest wiele nagród.

Organizatorem konkursu jest Przedsiębiorstwo „Dom Książki” Sp. z o. o., które posiada ogólnopolską sieć księgarń BookBook.

Konkurs startuje 23 września 2016 r. Do końca 23 października organizatorzy czekają na przesyłane prace na e-mail: konkurs@bookbook.pl.

Najlepsze prace konkursowe wyłoni Jury w składzie:  Joanna Opiat-Bojarska – autorka bestsellerowych kryminałów, Piotr Bratkowski – Szef działu Kultura Newsweek i Dorota Duda – Przedstawicielka BookBook.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Komendanta Policji Stołecznej pana inspektora Roberta Żebrowskiego.

Patroni medialni: „Cogito”, „Magazyn Literacki KSIĄŻKI”

Partnerzy Konkursu: Czarna Owca, Grupa Helion, Prószyński i S-ka, Publicat S.A., DW Rebis, Zysk i S-ka. 

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie: bookbook.pl/konkurs-na-opowiadanie-kryminalne 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE