Jesteś tutaj

Balonowy Dzień Dziecka w Kinie pod Baranami w Krakowie!

30-05-2017

Zapraszamy na Balonowy Dzień Dziecka z Famigą w Kinie Pod Baranami w Krakowie, który odbędzie się 4 czerwca (niedziela) o godz. 11:00.

W programie pokaz bajek o przygodach Reksia oraz wesołe zabawy kolorowymi balonami. W tym roku mija 50 lat od powstania serialu o przygodach rezolutnego kundelka - ulubieńca wielu pokoleń Polaków. Z tej okazji mali widzowie obejrzą na dużym ekranie wybrane odcinki kultowej serii - w tym nagrodzony Srebrnym Lajkonikiem na Krakowskim Festiwalu Filmowym, ekranowy debiut Reksia, w którym piesek uczy się języków swoich sąsiadów z podwórka ("Reksio poliglota"). 

Jeśli jest święto – muszą być balony! Po seansie dzieci wezmą udział w zabawach balonowych prowadzonych przez animatorów z Famigi. Nauczą się tworzyć pieski z długich, kolorowych balonów, z których później powstanie ogromny balonowy Reksio. 

Jak zwykle w Dzień Dziecka, na każdego uczestnika czekać będzie mały upominek ufundowany przez sponsorów. Bilety: 15 zł.

Więcej informacji na: facebook.com 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE