Jesteś tutaj

"Bajka o tym, jak błędny rycerz nie uratował królewny" na 57. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych!

09-05-2017

W ramach 57. Kaliskich Spotkań Teatralnych 14 maja od 13:00 do 16:00 w Teatrze im. Bogusławskiego w Kaliszu odbędzie się Chochlik w Teatrze!
Będzie to czytanie "Bajki, o tym jak błędny rycerz nie uratował królewny, a smok przeszedł na wegetarianizm", spotkanie autorskie i warsztaty dla dzieci, które poprowadzą Ola Rajska i autor książki Łukasz Olszacki.

Na rozgrzewkę zaproponujemy dzieciom zabawą ze słowami – ortograficzną przygodę. Wspólnie spróbujemy rozwiązać zadania, jakie przygotował dla nas Chochlik Drukarski. W drugiej części naszych zajęć zastanowimy się, jacy są bajkowi bohaterowie. Czy rycerz zawsze musi być dzielny, a smok groźny? 

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy poprzez kontakt z Biurem Organizacji Widowni: bow@teatr.kalisz.pl oraz 62 760 53 10. Zapraszamy! 

Więcej informacji na stronie: kaliskie.org 

Zapisz się do newslettera
  • Będziesz na bieżąco z naszymi promocjami i specjalnymi ofertami.
  • Nie ominą Cię informacje o nowościach i bestsellerach.

Wybierz co najmniej jedno wydawnictwo:

Szanowny Czytelniku, administratorem Twoich danych osobowych jest Publicat Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-003), przy ul. Chlebowej 24. Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach specjalnych. Dane osobowe będziemy przetwarzać na podstawie wyrażonej zgody. Podanie przez Ciebie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi newslettera. Swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Przysługuje Ci także prawo dostępu do danych oraz ich zmiany. Rozwiń / zwiń

Dofinansowanie z funduszy UE